Archive‎ > ‎Season 25‎ > ‎

Teams

The teams below took part in the WCC XXV (S25).                                                 
CUP GROUPS

Group 1
Crocodiles 
Millennium Falcons 
Les Chardons Ardents 
The Mystical YFront Groove Thing 
Woodward Chile 

Group 2
Jolly Roger Crew 
The Corsairs 
United 
Herculfleas United 
Penguin Wanderers 

Group 3
Steelhead RFC 
3ème Age 
Super Heroes In Training 
Beginners Mind 
Union Rugby Milano 

Group 4
ShrimperZone RFC 
La Colonna Durruti 
Koodoo Rand Diamond Geezers 
Undeads RFC 
Shanghai All Reds 

PLATE GROUPS

Group 5
West Of Scotland 
Black Sheep 
Stuckeley RFC 
Steroid Abusers 
La Banda Bonnot 

Group 6
Pippero's 
Flaminio Runners 
R.C. Grivita 
Sankas Super Salary Savers 
Kiwi Overstayers 

Group 7
Wallachians R.F.C. 
Sussex Martlets XV 
Prophets of Splott 
Osnabruck Warriors 
Hammers 

Group 8
Kermit 
Puss In Boots 
Torelli Sudati 
Onef 
Birmingham Tigers 
BOWL GROUPS

Group 9
Hastings Stormers 
Cumulonimbus Olympique 
Bizzarus XV 
Macondo 
Athletic Beer 

Group 10
Battai Bátor Bulldogok RK 
Chiredzi Hippos 
Randlords 1908 
Periculos Balti 
Les Bandits Manchots 

Group 11
Changwon Pumas 
Rab Ragby Klub 
Partick Crusaders 
American Infidels 
Perry Pirates 

Group 12
Fearless Few 
Badenoch Banshees 
Hard Boiled Soldiers 
Nafta 
Western 

SHIELD GROUPS

Group 13
I Legionari 
Busan Marauders RFC 
All Kings 
McLovers 
Rugby Club Valdainois 

Group 14
The Ministry Of Silly Walks 
Panzers Rugby 
Justified Ancients Of Mumu 
Alpha Company 
Tr076 

Group 15
Northumberland Hobbits 
Stade Francais Paris 
Basingwerk RFC 
Seoul Destroyers 
Cornish Vikings 

Group 16
La Raille De Besagne 
MagnaRomagna 
RC Habits De Gens 
Galway French 
Norfies 
VASE GROUPS

Group 17
Crazy Eye Tarsiers 
Ellesmere Eels 
UVU Wolverines 
Team Gomez 
Taidors Black Cats 

Group 18
Bob's Bruisers 
PUC 
Blackadder 
N.W.O Agents 
Mohicans 
A
Group 19
Treviso 
Team Congo 
Samurai Bulldogs RFC 
StoneCold Legion 
Teachers 
a
Group 20
Black Swamp RFC 
You've Been Outbid 
Caprica Buccaneers 
Silverbacks 
Swart Koedoes 

PLAQUE GROUPS

Group 21
Seoul City Dragons 
The Slashers 
Legion Of The Betrayed 
Wannabees 
The Higgs Bosons 

Group 22
Weymouth Bay Sharks 
Lochies XV 
Silures 
Woodward Uruguay 
Wynberg St. Johns 

Group 23
Busan Tigers 
Barbat 
The Pirates 
High Diamonds 
Naivasha Fires 

Group 24
Old Greyonians 
FAnecCHI 
Bremen Bulls 
Daegu Devils 
Kiwi Understayers